Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için önerilir.

Tapusor ile herkesin bir yatırım danışmanı var!

Parsel Olmayan Bir Alana Denk Geldiniz.
{{error}}
Kısa Bir Süre İçin Ada-Parsel Bilgisi Sağlanamamaktadır.

Bilgi almak istediğiniz gayrimenkulü hemen bulun ve araştırmaya başlayın.

Tüm Türkiye'deki gayrimenkullere kolayca ulaşın ve gayrimenkul sektörünü tek ekranda yönetin!

Gayrimenkul sektöründe farklı kaynaklardan ihtiyaç duyduğunuz binlerce bilgiye online olarak ulaşarak hizmet kalitenizi arttırabilir, konu hakimiyetinizi göstererek ikna süreçlerini hızlandırabilir ve sektöre özel çözümlerden yararlanarak hız ve zaman kazanabilirsiniz.

Değer tespitininde zorlanmayın

İster konut, ister arsa, ister iş yeri... Tüm kategorilerde değer tespitlerini online yaparak fiyat belirleme süreçlerinde akıllı verilerden yararlanın ve müşterilerinize en doğru teklifleri sunun!

Raporlama ve sunum için saatlerce uğraşmayın

Türkiye'deki tüm parseller için rapor ve sunum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özel tasarım sayfalar ile dakikalar içerisinde hazırlanan rapor ve sunumlarla konuya hakimiyetinizi gösterin ve hazırlıksız yakalanmayın.

Bakış açınızı genişleterek sektörü yorumlayın

Gayrimenkulünüzü yalnızca bulunduğu sokak veya mahalle özelinde değerlendirmeyin. Üst ölçek haritalar ile şehrin dinamiklerini yakalayın ve değer artış trendleri doğrultusunda yatırım fırsatlarını kaçırmayın

Gayrimenkul piyasasının nabzını tutun ve karşılaştırın

Parseliniz içerisinde ve çevresinde gerçekleşen satış rakamları ile satışa sunulan gayrimenkulleri noktasal olarak görün. Bölgesel satış raporları, fiyat ve mesafe gibi bilgilerle piyasanın nabzını tutun.

İhtiyaçları tespit ederek yatırımınızı şekillendirin

Sosyoekonomik veriler, konut/işyeri yoğunluğu, bölgedeki mevcut yapı durumu, belediye ve sokak rayiçleri gibi önemli bilgiler ışığında değerlendirmenizi yaparak inşaat yapım süreçlerinizi ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirin ve satış sorunu yaşamayın.

Emlak Muayenesi Sunumu Emlak Muayenesi Sunum modülü saatlerce süren sunum hazırlama derdine son veriyor! Yerinizi seçin, istediğiniz verileri işaretleyerek oluştur tuşuna basın ve sunumunuz saniyeler içerisinde hazırlansın! İşte bu kadar basit ÖRNEK SUNUM SUNUM AL
Emlak Muayenesi Raporu Tapusor tarafından hayata geçirilen Emlak Muayenesi raporu ile gayrimenkulleri muayene et, müşterilerine göster ve portföyünü geliştir! Emlak Muayenesi günlerce süren fizibilite raporunu, gayrimenkul ve proje değerleme işlerinizi dakikalar içerisinde size sunuyor. ÖRNEK RAPOR RAPOR AL

Tapusor.com, PRO üyelik seçenekleriyle gayrimenkul sektöründe oyunun kurallarını değiştiriyor!

ÜYELİK PAKETLERİ
Tapusor Blog

Raporlar, Araştırmalar, Haberler

Tapusor’u tercih edenler anlatıyor.

E-bültene kayıt ol, haberlerimizden ve fırsatlardan haberdar ol!

  • Tapusor
  • Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark 1B-22 Başakşehir / İSTANBUL
  • 0212 549 6160
  • info@tuvimer.com
Parsel Olmayan Bir Alana Denk Geldiniz. {{cityName}}, {{townName}}, {{neighborhoodName}}, Ada: {{blockNo}}, Parsel: {{parcelNo}}, Alan: {{areaFull}} Parsel bilgilerini görüntülemek için tıklayınız. Kısa Bir Süre İçin Ada-Parsel Bilgisi Sağlanamamaktadır.